Розглянули ряд важливих питань

18 травня, під головуванням голови районної ради Сергія Нерозі, відбулось пленарне засідання восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівники відділів, управлінь, організацій району, голови територіальних громад Зіньківщини та інші.

Основне питання порядку денного стосувалося створення опорного навчального закладу «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області». По даному питанню доповідав начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно. Він проінформував присутніх, що в обласному конкурсі, по створенню опорних шкіл, даний заклад став переможцем та отримав додаткове фінансування із державного бюджету, в розмірі 2,859 млн.грн.

Також зазначив, що у опорному навчальному закладі планується створити філії на базі існуючих загальноосвітніх шкіл сіл Власівка, Удовиченки та Високе. Після детального обговорення, депутати одноголосно підтримали дане питання.

Крім того, на пленарному засіданні сесії було розглянуте питання, що стосувалося оздоровлення та відпочинку дітей району у 2016 році.

На засіданні було внесено зміни до районної комплексної програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції на 2015-2020 роки. Дані зміни були викликані надходженням коштів із обласного бюджету, в сумі 190 тис.грн., на оздоровлення учасників АТО та їх сімей.

Не менш важливе було питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. По ньому інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько. Вона доповіла: про збільшення доходів та видатків районного бюджету; про направлення субвенції сільських бюджетів на утримання об’єктів соціальної сфери району. Світлана Слинько наголосила, що міській раді буде направлена субвенція обласного бюджету, в розмірі 1,219 млн.грн., на природоохоронні заходи, а саме: розчистку русла річки Ташань, реконструкції каналізаційних колекторів міста Зіньків.

Також, депутати розглянути та підтримали питання, що стосувалися: затвердження додаткової угоди до договору оренди автомобіля від 3 січня 2007 року; внесення змін до рішення ХІІ сесії районної ради 22 скликання від 28.06.1996р. «Про передачу на баланс районного суду частини адміністративного приміщення»; затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (гр.Калініченко М.М., кадастровий номер 5321385000:00:001:0300, на території Проценківської сільської ради).

У різному присутні обговорили ряд проблемних питань, що стосувалися надання послуг, на належному рівні, населенню району із автобусного сполучення та нецільове використання земельних ресурсів.

На цьому восьма сесія районної ради сьомого скликання завершилась.

DSCN5785

DSCN5826

DSCN5793

DSCN5828

DSCN5841