Відбувся форум

23 травня, на базі  районного ресурсного центру громад Зіньківського району, відбулося засідання форуму місцевого розвитку в рамках співпраці району зі спільним проектом  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На засіданні були присутні заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівник Полтавського обласного підрозділу впровадження проекту, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, директори шкіл району, координатор Зіньківського районного ресурсного центру з розвитку громад  Інна Золочевська, голови громадських організацій територіальних громад, фахівці структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради та  активісти громадських організацій.

На форумі представники шкіл та громадських організацій Кирило-Ганівської, Малобудищанської, Тарасівської та Човно-Федорівської територіальних громад         провели презентацію робіт, виконаних в рамках проекту від їх започаткування до сьогодення. Учасники проектів ознайомили присутніх із об’єктами виконаних робіт, обмінялися думками і  досвідом, обговорили проблемні питання, що виникли вході реалізації проектів та шляхи їх вирішення, поділились планами на майбутнє.

В цілому форум пройшов в теплій і дружній атмосфері та став корисним для присутніх.