Обговорили освітянські проблеми району

25 травня із робочим візитом  у місто Зіньків завітали директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко та працівник Департаменту Ангеліна Кушпіль. Спочатку, вони разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації Юрієм Дахном, відвідали районну раду, де обговорили із головою районної ради Сергієм Нерозею та його заступником Сергієм Загорульком ряд важливих освітянських питань Зіньківщини.

Директор Департаменту поцікавилась процесом створення опорного закладу та його філій, їхніми стосунками, проблемами, які виникали під час робочого процесу. Сергій Нерозя охарактеризував  присутнім освітянську галузь району, розповів про роботу районної ради та відділу освіти щодо реорганізації шкіл Зіньківщини і детально зупинився на новоствореному навчальному закладі. Юрій Дахно підтвердив слова голови районної ради та розповів про проблеми освіти району, які нині залишаються не врегульованими. Особливу увагу звернув на фінансування.

 Потім, ознайомились із новоствореним опорним навчальним закладом «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області». Директор школи Людмила Сідак разом із присутніми оглянула спортивний майданчик, автодром, шкільну теплицю, гуртожиток, де проживають учні школи,  навчальні класи та інші об’єкти закладу.

В ході роботи були вивчені проблеми, що з’явились після створення опорного закладу. Зокрема, розглядались  фінансові та організаційні питання.

Також, гості міста зустрілись із директорами новостворених філій закладу, що знаходяться на території  сіл Власівка, Удовиченки та Високе.

Підсумовуючи результати робочого візиту, Олена Харченко зазначила, що Зіньківською районною радою та відділом освіти райдержадміністрації проведена  значна  робота у напрямку реорганізації навчальних закладів району. Вона подякувала присутнім за стійку та активну громадянську позицію.

IMG_20160525_091546

 

IMG_20160525_092918

IMG_20160525_093722

IMG_20160525_094943