Дорогі  випускники! Шановні вчителі, батьки!

Сердечно вітаю Вас зі святом останнього дзвоника та випускним вечером, що символізують закінчення навчального року. Для багатьох учнів –  це  успішне подолання чергового рубежу у шкільному  житті, перехід до наступного класу, а для 475 – ти випускників Зіньківщини, сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний, адже вони вирушають у доросле та самостійне  життя.

Тож, у цей святковий день, щиро бажаю Вам, шановні випускники,  міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній діяльності!

Де б Ви не перебували — пам’ятайте, Ваші успіхи — це найвища винагорода учителям та рідним, які роками передавали Вам доброту, любов, щедрість своїх сердець.

Висловлюю свою щиру вдячність усім працівникам освіти та баттькам, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять майбутнє України.

Бажаю Вам  щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної життєвої енергії!

Сергій Нерозя

голова районної ради