Провели нараду

30 травня, під головуванням заступника голови районної ради Сергія Загорулька, відбулась робоча нарада з питань проведення міських заходів, присвяченних Міжнародному дню захисту дітей. У роботі взяли участь Зіньківський міський голова Сергій Максименко, його заступники Олександр Тесля та Геннадій Хорошун, начальник відділу культури райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Рись,

директор Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості Любов Курмас, методист районного методичного  кабінету Любов Благодир, спеціаліст районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Ольга Ківшик, помічник народного депутата Олега Кулініча Сергій Хрипко та начальник організаційного відділу районної ради Олександр Кеда.

На нараді присутні вирішили, що заходи, приурочені до святкового дня, будуть проведені четвертого травня у міському дитячому парку. Святкування розпочнеться ізурочистого відкриття дитячого майданчика, що буде встановлено за сприяння Народного депутата України Олега Кулініча.

Детальний перелік заходів буде опублікований у районній газеті «Голос Зіньківщини» та на нашому веб-сайті.