Дорогі юні друзі! Шановні земляки!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають світле, добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Дитина в сім’ї є продовженням роду, а в державі – запорука подальшого існування народу. Саме тому, піклування про підростаюче покоління, його майбутнє повинно бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави. Наша повсякденна мета – виростити дітей фізично здоровими, духовно багатими, підготовленими до самостійного життя, справжніми патріотами своєї країни.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.
Шановні земляки, зігрівайте теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуйте свої зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Любі діти, бажаю Вам наполегливо оволодівайте знаннями, творчим мисленням, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами нашого рідного краю.
Нехай на Вашому життєвому шляху, юні хлопчики та дівчатка, поряд із Вами крокує віра, надія і любов.

Сергій Нерозя
голова районної ради