На постійній комісії районної ради

 10 травня, в депутатській кімнаті районної ради, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту. Головувала на засіданні Світлана Чикало. Також, у роботі постійної комісій взяв участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно та інші.

По питаннях порядку денного інформував Юрій Дахно. Так,  в доповіді про організацію гарячого харчування в навчальних закладах Зіньківського району, начальник відділу освіти повідомив, що гаряче харчування учнів організовано у 29 загальноосвітніх навчальних закладах. Всі діти 100% охоплені усіма видами харчування. 92% учнів забезпечені  шкільним гарячим харчуванням. 100 % харчуються учні у 18 загальноосвітніх  школах. У 4-х школах функціонують буфети, послугами яких користується 45% дітей.

Детально обговоривши питання, депутати постійної комісії порекомендували інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрія Дахна прийняти до відома; відділу освіти на постійному контролі тримати питання організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних навчальних закладів та дотримання в навчальних закладах санітарно-гігієнічних норм.

Про використання коштів державної субвенції на зміцнення матеріально-технічної бази опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області», Юрій  Дахно проінформував  у наступному питанні. У ньому він наголосив на тому, що відділом освіти  планується проведення відкритих торгів  для  закупівлі сучасних кабінетів, навчальних комп’ютерних комплексів, комп’ютерної техніки та виконати  капітальний ремонт (заміну дерев’яних віконних блоків на металопластикові) для новоствореного опорного закладу району та його філій.

Депутатський корпус одноголосно прийняв інформацію  начальника відділу освіти  до відома  та рекомендував відділу освіти (Дахну Ю.П.) тримати на постійному контролі питання стану проведення цих робіт.

На засіданні, було розглянуто Комплексну програму розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016-2017 роки. Зміст програми, члени комісії порекомендували відділу освіти (Дахну Ю.П.) відредагувати та повторно внести на розгляд засідання профільної комісії.

 На завершення, присутні розглянули ряд кадрових питань сфери освіти.

 

DSCN6429

 

DSCN6456

DSCN6479

DSCN6423