Барви лемківщини

11 червня, у місті Зіньків, на Міжрегіональному фестивалі лемківської культури та єдиному в області  святі по вшануванню національних меншин –  «Барви Лемківщини» вшосте спалахнуло полум’я урочистої ватри..

Свято розпочав вокальний гурт «Сонцедар» переможець обласних оглядів-конкурсів.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко та голова райдержадміністрації Віталій Панченко. Керівництво району вітало земляків та гостів міста зі святом, бажали розквіту і процвітання, духовної  міці та волелюбності, національного духу і гідності,  благородства у вчинках. Зокрема, Сергій Нерозя, у своєму виступі зазначив, що лемківська душа житиме вічно, адже багатогранна культура її предків, займає почесне місце в культурній спадщині всього українського народу.

Цього року низку цікавинок свята доповнив фестиваль лемківської кухні, яку майстерно представили ради району. Учасники свята охоче дегустували лемківські страви, які вражали своїм широким асортиментом.

.

Також, на заході присутні мали змогу переглянути ексклюзивні вироби декоративно-прикладного, народно-вжиткового мистецтва і ремесел представлених на  виставці-конкурсі майстрів територіальних громад району.