На нараді-семінарі

15 червня, у залі засідань районної ради, відбулась нарада-семінар. Головував на засіданні заступник голови районної ради Сергій Загорулько. Також, у роботі взяли участь головний лікар Зіньківської ЦРЛ Олександр Безпалий, начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк, завідувач Зіньківського районного сектору УДМФ України в Полтавській області Юрій Писаренко, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Ірина Калініченко, старший виконроб Зіньківської ДРБ філії Гадяцький райавтодор Микола Жук, міський, селищний,  сільські голови громад району  та інші.

По першому питанню порядку денного інформував заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу  апарату Полтавської обласної ради Віктор Гришко.

Він ознайомив присутніх із умовами проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Наголосив на напрямках, за якими розроблятимуться проекти у 2016 році та пояснив обсяги їхнього спів фінансування. Зокрема, участь партнерських організацій у спів фінансуванні проекту повинна складати 5% (або більше) від вартості проекту, а видатки обласного бюджету сягають 50% від вартості проекту.

Про виготовлення проектно-кошторисної документації на дороги місцевого значення повідомила начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк. У доповіді зазначила, що  на сьогодні ремонт доріг у районі фінансується із декількох джерел. Зокрема, можна залучити кошти із фонду газопромислового управління “Полтавагазвидобування”(на території, де підприємство проводитьвласну діяльність), служби автомобільних доріг у Полтавській області, за програмами Полтавської обласної ради, місцеві кошти та кошти спонсорів.

У різному, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Ірина Калініченко проконсультувала присутніх по питанню взаємодії органів місцевого самоврядування району із відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Також, голова громадської спілки в Полтавській області «Об’єднання учасників АТО «Українці – разом»» Світлана Даценко презентувала головам територіальних громад соціальні картки, які потрібно оформити учасникам антитерористичної операції.

На завершення, завідувач Зіньківського районного сектору УДМФ України в Полтавській області Юрій Писаренко та керівники районних територіальних громад проговорили ряд профільних питань, котрі виникають у   голів рад  в процесі роботи.