Вітали медиків району

17 червня, у Зіньківському районному Будинку культури, відбувся святковий концерт з нагоди  професійного свята – Дня медичного працівника.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, голова районної державної адміністрації Віталій Панченко, головний лікар Зіньківської ЦРЛ Олександр Безпалий та в.о. завідувача комунального закладу Центру ПМСД Андрій Рись.

Керівники привітали працівників медичної галузі зі святом, побажали їм наснаги, терпіння та завзятості у нелегкій та щоденній праці.

Зокрема, Сергій Загорулько зазначив, що здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Саме тому, враховуючи недостатнє фінансування державою  галузі охорони здоров’я району,  місцева влада повинна усіляко сприяти підтримці та розвитку цієї суспільно-важливої сфери. Зважаючи на це, за рахунок районного, селищного, міського  та сільських бюджетів, у 2016 році на медичні заклади району було виділено 4, 650 млн. грн.

Також, на святковому концерті, грамотами райдержадміністрації та районної  ради, міської ради та закладів охорони здоров’я району, були нагороджені кращі працівники цієї галузі.

Продовжилось свято художніми виступами артистів Зіньківського районного Будинку культури.