З нагоди Дня Конституції України

24 червня, напередодні державного свята – Дня Конституції України, біля  пам’ятника Тараса Шевченка, відбувся урочистий мітинг.

У заході взяли участь  представники управлінь, відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району.

З вітальним словом до присутніх зверталися   заступник голови районної ради Сергій Загорулько,  міський голова Сергій Максименко, заступник голови райдержадміністрації Олексій Губічев. Керівники району зазначили, що  спираючись на положення Конституції, виконавча гілка влади, органи місцевого самоврядування району, працюючи спільно з керівниками підприємств, організацій, установ, гідно витримають будь-які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю.

Завершився мітинг покладанням квітів.