Товариству мисливців та рибалок – 95!

Нещодавно, на базі Зіньківського госпрозрахункового мисливсько-рибальського господарства, що в Іщенківці, члени районного товариства мисливців та рибалок та гості свята урочисто відзначали 95-ту річницю з дня створення Українського товариства мисливців та рибалок.

Голова Зіньківського ГМРГ Валерій Нижник відкрив збори та коротко розповів про історію створення та діяльність товариства на території району, нагадав, що його першим головою був Г.Ф.Федоров, а першим почесним членом товариства  – П.П.Радченко.

На сьогодні районна організація товариства налічує 470 мисливців та рибалок.

– В останні роки товариству довелося пережити нелегкі часи, – підкреслив Валерій Нижник, – бо на мисливські угіддя під час їх перезакріплення знаходилося багато охочих. Та завдяки згуртованості членів товариства, підтримці  народного депутата України Олега Кулініча, нинішнього голови районної ради Сергія Нерозі, члена товариства Сергія Жоміра нам вдалося відстояти та закріпити мисливські угіддя за нашою організацією фактично без їх втрат, що, на жаль, має непоодинокі випадки в інших районах області.

Голова районної ради Сергій Нерозя подякував дружному колективу мисливців та рибалок за розбудову мисливського господарства та примноження тваринного світу Полтавщини та вручив найвищу нагороду району – Почесну грамоту районної ради та медаль – голові мисливсько-рибальського господарства Валерію Нижнику за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у збереження флори та фауни району.

Від імені райдержадміністрації працівників госпрозрахункового господарства, мисливців та рибалок привітав керівник апарату РДА Анатолій Водолага.

Валерій Нижник вручив Подяки голові районної ради, ветеранам, членам первинних мисливських товариств, побажавши колегам і надалі працювати під девізом товариства: «Перш ніж взяти – необхідно вкласти».

Матеріали за інформацією

районної газети