Дорога молодь Зіньківщини!

Від щирого серця вітаю Вас із найдинамічнішим святом, котре відзначається у нашій державі – Днем молоді !

Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху та досвіду.

Разом з завзяттям сучасної молоді, їхньою наполегливістю, витримкою та впевненістю,  ми здатні зробити справжні дива – побудувати красивий та могутній район, яким би  пишалися наші співвітчизники.

Тож, бажаю представникам майбутнього дорослого покоління, із притаманною юності глибиною почуттів, любити батьківську землю, пам’ятати місце, де вперше побачили світ, шанувати та цінувати життя.

Будьте справедливими та впевненими у своїх силах! Щастя Вам, успіхів та натхнення!

Голова районної ради

Сергій Нерозя