Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України

Усі ми прагнемо жити на квітучій рідній землі, де кожен має можливість гідно працювати і відпочивати, в повній мірі застосовувати свої здібності. Усі ми хочемо сповна скористатися наданими Конституцією правами  на освіту, на медичне обслуговування, на пенсійне забезпечення. Але ми повинні пам’ятати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу Зіньківщину багатою, Україну могутньою, вільною і незалежною державою.

Саме тому, жителям нашого району потрібна підвищена відповідальність, самовіддана праця та консолідація всіх здорових сил.

Я переконаний, що, спираючись на положення Конституції, виконавча гілка влади, органи місцевого самоврядування району, працюючи спільно з керівниками підприємств, організацій, установ, гідно витримають будь-які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю.

Тож, нехай у цей урочистий день, повсюди міцніє почуття гордості за наш регіон, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості .

Голова районної ради

Сергій Нерозя