Ознайомились із Програмою підтримки малого та середнього бізнесу

8 липня, в залі засідань Зіньківської  районної ради та райдержадміністрації,  відбувся семінар за участю Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби. У роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, начальники управлінь райдержадміністрації, голови і секретарі деяких територіальних громад району та інші зацікавлені  темою семінару жителі Зіньківщини.

Директор ПОСДС Світлана Андрієнко ознайомила присутніх  із змістом та подальшою специфікою роботи  із новоствореною  Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, котра була прийнята вперше в історії України. Вона повідомила, що головною метою Програми  є збільшення додаткової вартості в аграрній сфері, підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних господарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

Зазначила, що Програма складається із трьох частин, котрі діють за наступними пріоритетними напрямками:

– відшкодування витрат сімейним фермерам та ОСГ по вирощуванню ВРХ;

–  розвиток бджільництва, садівництва та ягідництва;

– підвищення рівня професійних знань і вдосконалення практичних навичок прибуткового ведення сільськогосподарського виробництва;

–  сприяння розв’язанню проблем сільського населення та комплексному розвитку вільної місцевості.

Джерелом співфінансування є обласний та місцеві  бюджети (відповідно 100% – 0%, 50% – 50% – залежно від виду аграрної діяльності).

На завершення, присутні задали гості району ряд питань, котрі виникали по ходу семінару.