Вісті із Зіньківського опорного навчального закладу

Так уже склалось, що за всю свою історію, Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 зазнавала різних змін. У 1979 р. навчальний заклад перейшов у нове приміщення. Та так з того часу й існувала загальноприйнята думка, що істотного ремонту школа не потребує. Матеріальну базу протягом багатьох років допомагали підтримувати батьки. Щоправда величезним надбанням стало зведення шатрового даху та теплогенераторних котелень у 2008 р. за рахунок районного бюджету.

І ось цього року, заручившись підтримкою народного депутата України Олега Кулініча, депутата обласної ради Олександра Путрі, голови районної ради Сергія Нерозі, школа виборола статус опорного навчального закладу, що окрім всього іншого, передбачає фінансові надходження у розмірі майже 3 млн. грн.

 Завдяки депутатському корпусу районної ради,  вже зроблено перші кроки для зміцнення матеріально-технічної бази школи. Нещодавно будівля укріплена новою відмосткою.

  А наразі розпочалися роботи з утеплення шкільного приміщення: уже проведений демонтаж та встановлено металопластикові вікна на першому поверсі закладу. Це значно покращить тепловий режим та надасть затишку й естетичного вигляду приміщенню навчального закладу. У розпалі ремонтні роботи в навчальних кабінетах та коридорах.

До кінця літа чекаємо на оснащення кабінетів комп’ютерною технікою.

 1 вересня, оновлена школа в котрий раз радо відкриє свої двері для учнів району.

Матеріал за інформацією

районної газети

“Голос Зіньківщини”