Зіньківська центральна районна лікарня від того тільки виграла

На протязі тривалого часу орендна плата у Зіньківській центральній районній лікарні залишалася незмінною. За цей час відбулося знецінення гривні, збільшення плати за використання газу, електроенергії, водовідведення тощо. Тому сума орендної плати стала носити символічний характер.

Враховуючи таку ситуацію, було прийнято рішення винести на розгляд сесії Зіньківської районної ради дане питання. І на шостій сесії районної ради від 23 лютого 2016 року було прийнято рішення про зміну періодичності перегляду вартості орендної плати. А саме: «Незалежну (експертну) оцінку вартості  об’єктів, зданих в оренду, при зміні ринкової вартості нерухомості, цін та тарифів, в т. ч. внаслідок інфляції, переглядати щорічно».

Нагадаємо, що раніше такий перегляд проводився один раз на три  роки, згідно рішення п’ятої сесії Зіньківської районної ради шостого скликання від 18 лютого 2011 року.

Також було прийнято рішення, на шостій сесії районної ради від 23 лютого 2016 року, балансоутримувачам замовити виготовлення незалежної (експертної) оцінки об’єктів для перегляду орендної плати.

Після проведення такої оцінки, у Зіньківській центральній районній лікарні, відбулось збільшення орендної плати більше ніж на 50% і становить на даний час 28 151 грн. на місяць.

Таким чином, від одинадцяти орендарів, що ведуть свою підприємницьку діяльність у Центральній районній лікарні, за рік надійде додатково 112 тисяч гривень.

Для лікарні це суттєва сума, і її можна буде використати для вдосконалення медичної допомоги, придбавши нове обладнання, інструменти, матеріали та інші предмети, які зараз так необхідні для медицини.

Матеріал за інформацією

районної газети