До уваги ветеранів війни та учасників бойових дій!

Ветеранам війни, учасникам бойових дій: антитерористичної операції, воїнам-інтернаціоналістам та іншим особам, на яких поширюється дія Закону України від 22.10.1993р. №3552-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», в Зіньківській центральній районній аптеці № 24, що являється філією Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм», з 1 липня 2016 року відпуск лікарських засобів та виробів медичного призначення буде здійснюватись з націнкою 5%, при дозволеній законодавством України націнці до 25% на лікарські засоби Національного переліку, рівень якої регулюється державою. (можливо при реалізації за готівку). Такі дії проходять з метою покращення медикаментозного забезпечення вищезгаданих категорій населення.

Нагадаємо, що Зіньківська центральна районна аптека № 24 знаходиться за адресою: вул..Воздвиженська, 63. Контактний телефон: (05353) 3-13-96, 3-11-70.