На засіданні організаційного комітету

12 липня, у депутатській кімнаті Зіньківської  районної ради, відбулось засідання організаційного комітету по питанню проведення спортивних змагань серед міських, селищних та сільських рад на «Краще спортивне село Полтавщини 2016 року», перший етап яких відбудеться в районі 30 липня 2016 року. Переможці районних змагань, 24 вересня 2016 року, представлятимуть Зіньківщину в області.

Головував на засіданні голова районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Андрій Діхтяренко. В роботі засідання, окрім членів організаційного комітету,  взяв участь голова районної ради Сергій Нерозя.

Заступник голови районної ради Сергій Загорулько ознайомив присутніх із проектом наказу про затвердження складу організаційного комітету з  проведення спортивних змагань, котрий буде винесено на розгляд постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту  та озвучив ряд фінансових та організаційних питань, які потрібно вирішити задля успішного та результативного  проведення заходу.

Про вимоги до участі у спортивних змаганнях та про  види спорту, в яких будуть конкурувати представники селища та сіл Зіньківської міської , селищної та сільських рад – розповів Андрій Діхтяренко.

Члени організаційного комітету детально розглянути всі  питання, котрі виникали по ходу засідання, вносили свої пропозиції, підтримували думки колег. Завдяки цьому, засідання пройшло змістовно та результативно.