На постійних комісіях районної ради

Нещодавно, під головуванням Юрія Вовка , відбулось спільне засіданні постійних комісій Зіньківської районної ради з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

Відповідно до порядку денного, начальник районного сектору ГУ ДСНС в Полтавській області Іван Головко ознайомив депутатів із ходом виконання місцевої цільової програми розвитку цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки, а директор редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» Надія Чуть – із ходом виконання програми розвитку редакції районного радіомовлення Зіньківщини на 2016-2020 роки. Депутати інформацію по зазначених питаннях  прийняли до відома та порекомендували закладам продовжити виконання заходів передбачених відповідними районними програмами.

Про санітарний стан та благоустрій територій населених пунктів району інформував в.о. завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Артем Литус. У доповіді зазначив, що на території району спостерігається позитивна тенденція в сфері санітарного стану та благоустрою населених пунктів. Органами місцевого самоврядування району постійно докладається максимум зусиль щодо забезпечення чистоти навколишнього середовища, хоча це і потребує значних капіталовкладень.  Розповів про результати всеукраїнських, районних та міських акцій, котрі проходили в поточному році на Зіньківщині.

Начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк проінформувала присутніх про будівництво, ремонт та утримання доріг в районі. Зазначила, що  на сьогодні ремонт доріг у районі фінансується із декількох джерел. Зокрема, можна залучити кошти із фонду ПАТ “Укргазвидобування ”(на території, де підприємство проводить власну діяльність), служби автомобільних доріг у Полтавській області, за програмами Полтавської обласної ради, місцеві кошти та кошти спонсорів. Надала інформацію про обсяги виконаних робіт по ремонту автомобільних доріг в районі в першому півріччі 2016 року. Наголосила, що за зазначений проміжок часу, на ремонт шляхів Службою автомобільних доріг вже освоєно частину коштів,  загальна сума яких складає близько 3 млн. грн.

Також, на засіданні постійних комісій присутні обговорили та внесли на розгляд чергової сесії районної ради  ряд програм, котрі потребують або затвердження в новій редакції, або внесення змін до чинного змісту.

На завершення, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько надала звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року та проінформувала про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік.