Розглянули ряд листів

19 липня, під головуванням Івана Гришка, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування. У роботі прийняли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, керівники відділів та управлінь Зіньківщини.

По першому питанню порядку денного, що стосувалося стану підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення збирання ранніх зернових інформувала начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк. Вона зазначила, що головна вимога під час проведення жнив – зібрати без втрат увесь вирощений урожай та зберегти його високі насіннєві, продовольчі та кормові якості за оптимальних затрат праці та матеріальних ресурсів. Саме тому, перед початком жнив, за участю керівників та спеціалістів господарств, буде  проведено практичний семінар-нараду з питань дотримання технологій збирання та зберігання зернових та зернобобових культур, забезпечення протипожежної безпеки та охорони праці на жнивах.

Також, Олена Вовк ознайомила присутніх із змістом проектів «Програма охорони довкілля Зіньківського району на 2016-2020 роки» та «Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016-2020 роки».

Інформацію по відповідних питаннях депутати прийняли до відома та запропонували внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

Після цього, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько надала звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року та проінформувала про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік.

На засіданні постійної комісії районної ради, депутати розглянули звернення Великопавліської сільської ради  стосовно використання земель на території даної громади. Голова місцевої ради Ярослав Переятенець зазначив, що членами постійної профільної комісії цієї ради, було встановлено факт нецільового використання земельної ділянки Калініченком М.М. Сіножаті та пасовища  фактично використовується орендарем як рілля, адже на момент проведеного обстеження, на земельній ділянці виявлено посіви соняшника.

Також, на засіданні було обговорено колективне звернення жителів села Пірки стосовно розорювання сіножатей Удовиченком А.В., котрі знаходяться в заплаві річки Ташань, на території місцевої сільської ради.

На завершення, присутні розглянули питання по затвердженню технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та  ряд листів. Члени комісії,  інформацію по відповідних питаннях прийняли до відома  та запропонували голові районної ради провести роботу (направити листи до профільних органів) для вирішення проблем, що виникли.

Зазначимо, що  засідання профільної, аграрної комісії проігнорували голова райдержадміністрації Віталій Панченко та начальник відділу Держгеока­дастру у районі Людмила Бєлова.