Обговорили ряд питань

20 липня, під головуванням Світлани Чикало, відбулось засідання постійної комісії Зіньківської районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь  голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, представники міської та частини сільських рад,  керівники управлінь і відділів райдержадміністрації та інші.

Відповідно до порядку денного, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно ознайомив депутатів із ходом виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, а начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Рись – із ходом виконання програми з питань захисту прав дітей у Зіньківському районі на 2012-2016 роки. Депутати по зазначених проектах програм  прийняли відповідні рекомендації, а проекти рішень внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

Досить детальним та змістовним виявилось обговорення питання стосовно реорганізації професійно-технічних закладів міста Зіньків. Голова постійної профільної комісії Світлана Чикало повідомила, що згідно з Планом розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2016-2018 роки, розробленого на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, у 2016 році у місті заплановано створення багатопрофільного центру професійної освіти шляхом об’єднання Зіньківського професійного аграрного ліцею до професійно-технічного училища № 25 міста Зіньків.  Вислухавши думки та пропозиції керівників навчальних закладів, депутати постійної комісії  погодилися на створення такого Центру за умови збереження у них робочих місць, матеріально-технічної бази, споруд та належного їм майна.

Після цього, присутні мали змогу ознайомитись із інформацією про роботу закладів охорони здоров’я на території району.  У своїх доповідях, керівники медичних закладів наголосили, що основною метою діяльності їхніх установ є вдосконалення медичної допомоги населенню, впровадження сучасних медичних технологій, збереження багатопрофільності,  вдосконалення матеріально-технічної бази. Розповіли  про територіальні цільові програми, реалізація яких передбачається у поточному році.

Також, на засіданні постійної комісії депутати розглянули  питання щодо співфінансування на придбання автобуса для Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В.П. Літвішка, в разі перемоги в регіональному конкурсі відборі інвестиційних програм (проектів), обговорили та прийняли відповідні рекомендації стосовно керівників навчальних закладів району, у котрих або закінчуються терміни дії контракту, або змінились істотні умови праці та інше.

На завершення, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько прозвітувала про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року та проінформувала про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік.