Обговорили проекти районних програм

21 липня, під головуванням Геннадія Хорошуна, відбулось засідання   постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації та інші.

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2016 року інформувала начальник відділу економіки, торгівлі, економічного аналізу та бухгалтерського обліку управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Олена Денис. За результатами оцінки діяльності за січень-березень 2016 року по загальних показниках район займає 2-ге місце в області. За I півріччя поточного року зведений бюджет району по доходах загального фонду (без урахування трансфертів з Державного бюджету), виконаний на 180,5%, де районний бюджет по загальному фонду за звітний період виконано  на 158,5.

Прослухавши інформацію, депутати  прийняли відповідні рекомендації, а  проект даного рішення  внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

На засіданні  комісії присутні обговорили та внесли на розгляд чергової сесії районної ради  ряд програм, котрі потребують або затвердження в новій редакції, або внесення змін до чинного змісту.

Начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад району Володимир Ковтун повідомив присутнім про зміни до реєстру об’єктів територіальних громад району, про зміни до порядку передачі майна в оренду т.щ.

Після цього, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько прозвітувалася про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року та проінформувала про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік.

Також, на постійній комісії депутати розглянули інформацію координатора районного ресурсного центру з розвитку громад Інни Золочевської стосовно обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Координатор зазначила, що  Зіньківська центральна районна лікарня вирішила взяти участь у даному конкурсі проектів за напрямом – поліпшення соціальної інфраструктури населених пунктів, для  придбання у заклад дизельгенератора для електрозабезпечення ЦРЛ згідно І категорії,  та портативного апарату УЗД для покращення проведення діагностики  нетранспортабельним тяжкохворим. У разі перемоги проекту у конкурсі,  спільна участь Зіньківської районної ради, Зіньківськї міської ради та Зіньківської ЦРЛ дає можливість залучити із обласного бюджету на даний проект 600 тис.грн., що становить половину його загальної суми.

Депутати прийняли інформацію до відома, а проект рішення внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

На завершення, начальник загального відділу, юрисконсульт виконавчого апарату районної ради Анатолій Білан проінформував присутніх про утворення тендерного комітету Зіньківської районної ради, ознайомив із його складом та положенням.