Допомога інвалідам

3 серпня в залі засідань районної ради було проведено акцію допоможи інвалідам. Даний захід проводився за підтримки благодійного фонду лікування дітей з ДЦП, громадської спілки «Об’єднання учасників АТО «Українці разом» по Полтавській області, благодійного фонду «Божа Благодать » та Зіньківської районної ради.  Інвалідні крісла  отримали: Олег Влох (м.Зіньків), Артем Ладур (м.Зіньків), Віталій Синьоокий (с.Бірки), Настя Скиба (смт.Опішня). Дану допомогу люб’язно було надано Чернігівським центром благодійного фонду лікування дітей з ДЦП. Ці інвалідні коляски передано волонтерами із Німеччини. Також на зібранні було роздано солодощі, які надав ПП Нагорний Руслан Вікторович.

До присутніх звернулися заступник голови районної ради Сергій Загорулько, представник Миргородського осередку Віталій Сєров та представник благодійного фонду лікування дітей з ДЦП Світлана Даценко.