Готуюючись до нового навчального року

У ці дні повним ходом йде підготовка Зіньківської опорної школи до нового навчального року. Станом на 3 серпня, на першому поверсі всі 79 дерев’яних віконних та 12 дверних блоків замінено на металопластикові, завершується встановлення 62 вікон на 2-му та 3-му поверхах. На ці роботи використано близько мільйона гривень коштів державної субвенції, передбаченої на опорний навчальний заклад.

Окрім утеплення приміщення, ще одним важливим питанням, яке потребує вирішення, є харчування учнів. До цього часу у п’яти освітніх закладах району, а саме у Зіньківській опорній, школі №2 міста, Опішнянській, Лютенсько-Будищанській та Бірківській, організація гарячого харчування здійснювалася шляхом надання послуг приватними підприємцями. З 1 вересня у вищеназваних навчальних закладах будуть введені посади кухарів. Зараз адміністраціями вказаних закладів ведеться робота по підбору кадрів (кухарів, помічників кухарів).

Але у Зіньківській опорній виникла серйозна потреба у проведенні ремонту харчоблоку. А справа ось у чому. Багато років поспіль гарячі обіди учням у школі готували приватні підприємці. Вони проводили косметичні ремонти, але жодного разу за майже 20 років не було зроблено капітального. Всі товстостінні металеві труби, які мали забезпечувати водопостачання та водовідведення, прогнили наскрізь, потребує заміни електропроводка, прогнулася підлога, повідпадали кахлі.

Така ж критична ситуація, за словами Юрія Дахна, начальника відділу освіти, тільки в менших об’ємах, і в харчоблоці та обідній залі Зіньківської школи №2.

Тепер у стислий термін у приміщенні харчоблоку Зіньківської опорної школи треба провести ремонт каналізаційної та водопостачальної систем, налагодити вентиляцію, замінити облицювальну плитку, встановити додатковий бойлер, облаштувати санітарний вузол для працівників їдальні.

Для виконання цих робіт та на придбання посуду та кухонного приладдя керівництвом та депутатським корпусом районної ради було виділено кошти з районного бюджету у сумі 180 тисяч гривень.

У ці дні педагогічний, обслуговуючий персонал опорної школи та найняті ремонтні бригади працюють над тим, щоб вчасно, уже з 1 вересня, забезпечити школярів якісним гарячим харчуванням.

Матеріал за інформацією

районної газети

“Голос Зіньківщини”