На засіданні районного форуму

Нещодавно, у Зіньківській районній раді, районний ресурсний центр провів засідання форуму місцевого розвитку в рамках співпраці району зі спільним проектом  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На заході була присутня керівник Полтавського обласного підрозділу впровадження проекту, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик. Вона  провела моніторинг  впровадження проекту в районі за 2016 рік.

Громадські організації Тарасівської, Човно-Федорівської, Кирило-Ганівської та Малобудищанської територіальних громад проінформували про результати роботи, розповідали на якому етапі впровадження знаходяться.

Звернули увагу на процес завершення ремонтних робіт на об’єктах відповідних рад, проаналізували проблемні питання, котрі виникали під час впровадження проекту та розповідали про  шляхи їх вирішення.