На постійній комісії та сесії районної ради

19 серпня, під головуванням Геннадія Хорошуна, відбулось засідання   постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько. Вона зазначила, що планується збільшити видатки районного бюджету на суму 22419 899 грн. Із загальної суми видатків пропонуємо до розподілу кошти від перевиконання доходної частини в сумі 1 607 720 грн., направити із них : відділу освіти -1 207 850 грн.,Зіньківській ЦРЛ – 40 000 грн., сектору культури та туризму – 41 870 грн. та співфінансування на придбання спеціалізованої комунальної техніки, інша субвенція обласному бюджету – 3 18 000 грн. Кошти іншої субвенції міського бюджету в сумі 159 164 грн., передати обласному бюджету на співфінансування для придбання спеціалізованої комунальної техніки. Кошти іншої додаткової дотації направити на придбання медичного обладнання для Зінькіської ЦРЛ – в сумі 500 000 грн.  та інше.

Депутати  прийняли відповідні рекомендації, а  проект даного рішення  внесли на розгляд президії та позачергової сесії районної ради.

Начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад району Володимир Ковтун ознайомив депутатів із протоколами засідань конкурсних комісій стосовно оренди приміщень комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради та оренди нежитлової кімнати районної організації ФВСТ «Колос».

Заслухавши інформацію, депутати прийняли по питаннях відповідні рекомендації.

Після цього, відбулось засідання президії, на якій було погоджено проекти рішень, котрі виносились на позачергову сесію районної ради.

О 10:00 год., у зала засідань, розпочалась десята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. На початку засідання голова районної ради Сергій Нерозя, з нагоди 25-ти річчя незалежності України,  вручив депутатам районної ради пам’ятні відзнаки.

Відповідно до порядку денного депутати затвердили зміни до показників районного бюджету на 2016 рік, розглянули і погодили рішення щодо призначення головним лікарем комунального закладу «Зіньківський центр первинно медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Андрія Рися та інше.

Також направили до Зіньківської районної державної адміністрації депутатський запит Олексія Храпача стосовно прийняття відповідних заходів для проведення ямкового ремонту асфальтного покриття дороги Ставкове – Дамаска та заїзда до села Ставкове з траси Миргород-Опішня.

У різному, присутні заслухали інформацію головного спеціаліста, виконуюча обов’язки начальника новоствореного відділу у районі «Зіньківське бюро правової допомоги»  Другого полтавського місцевого ценру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Катерини Суконьки. Вона розповіла присутнім про правові послуги, котрі будуть надаватися відділом та ознайомила із переліком осіб, які матимуть право на отримання безоплатної вторинної допомоги.

На цьому десята (позачергова) сесія районної ради завершилась.