На педагогічній конференції

26 серпня, в залі засідань районної ради, відбулась районна серпнева педагогічна конференція. У роботі взяли участь  головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  Тетяна Запорожець, директор Департаменту освіти Полтавської ОДА Олена Харченко, голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, очільники територіальних громад району, представники навчальних закладів Зіньківщини, методисти районного відділу освіти та інші.

На початку засідання, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно проінформував присутніх про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району у 2015-2016 навчальному році та ознайомив із завданнями на 2016-2017 навчальний рік. Зазначив, що нещодавно Лілія Гриневич презентувала проект «Нова  українська школа». Цей документ пов’язаний з реформуванням середньої освіти наступні 10 років. Завершив розповідь словами подяки керівництву районної ради та головам територіальних громад Зіньківщини за надані субвенції, котрі були використані на навчальні заклади відповідних рад.

Про причини створення та основні принципи роботи опорного  закладу «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1» ознайомлювала директор опорної школи Людмила Сідак.

На засіданні, присутні мали змогу прослухати інформацію про роботу Ставківської та Човно-Федорівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Розповідь вели директори навчальних закладів Ніна Перепелиця та Валентина Троцька. Із здобутками  та подальшими планами Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості ознайомила методист закладу  Світлана Лисак.

Голова районної ради Сергій Нерозя не залишився осторонь обговорень важливих освітніх  питань. Він розповів про проблеми, котрі нині існують у освітній галузі району та   подякував головам територіальних громад Зіньківщини за значну фінансову допомогу, котра була виділена   для утримання закладів освіти. Наголосив, що загальна  сума наданої субвенції міського, селищного та сільських рад, лише на освітню галузь, сягає близько чотирьох мільйонів.

Гості району долучилися до думки керівництва Зіньківського краю. Пояснили, що  нова українська школа – повинна бути дієвим, конкурентоспроможним закладом, в якому діти району зможуть отримати гідну освіту, стануть справжніми громадянами з активною життєвою позицією та отримають усі необхідні компетенції для життя. Саме тому, працювати у цьому руслі потрібно злагоджено та спільно.

Відповідно до порядку денного, присутніми були прийняті відповідні рекомендації конференції.

На завершення, гості краю та голова районної ради, нагородили ряд трудових педагогічних колективів навчальних закладів району  за сумлінну та високу підготовку освітніх закладів до нового  навчального року та вручили директору Шенгеріївської загальноосвітньої школи I-II ступенів ключі від нового шкільного автобуса, котрий був придбаний шляхом співфінансування із районного та державного бюджетів.

DSCN5859

 

DSCN5870

DSCN5876

DSCN5892

DSCN5902

DSCN5907

DSCN5908

DSCN5915

DSCN5924

DSCN5931

DSCN5935

DSCN5939

DSCN5940

DSCN5944