Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас з Днем знань та Святом першого дзвоника!

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди уособлює відкриття незвіданої  і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до майбутніх звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, не менш важливим він буде і для майбутніх випускників.

Отож, і тим, хто тільки починає навчання, і тим, хто вже впевнено долає лабіринти шкільної науки, бажаю спрямувати свій запал та енергію на здобуття якісної освіти.

Педагогам зичу успіхів у роботі, хороших учнів, творчих злетів, сили та невичерпної енергії для виховання підростаючого покоління, адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє Зіньківського району, завтрашній день нашої держави.

Міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів.

Нехай Перше вересня стане для всіх нас Днем великих надій і значних перемог.

голова районної ради,

Сергій Нерозя