Від проголошення незалежності до нової України.

       Україна – це наша земля, рідний край з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею і мудрими, талановитими людьми. Україна – це історія народу, який протягом багатьох віків боровся за свободу і незалежність. І саме 25 – річчю незалежності України був присвячений  цьогорічний Всеукраїнський День Знань.

            Не залишилась осторонь цього свята і центральна районна бібліотека для дорослих, у якій 1 вересня пройшов вечір – роздум « Від проголошення незалежності до нової України». Розпочався він знайомством присутніх з персональною виставкою талановитої зіньківчанки Насті Новікової, картини якої демонструються в читальному залі ЦРБ. Виставка проходить у рамках заходів до Дня Незалежності і Дня міста.

 Гості вечора, учні опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа № 1»,  з цікавістю прослухали розповідь бібліотекарів Ольги Бєдоєвої та Валентини Зеленської про розвиток нашої незалежної, молодої держави, її перемоги і поразки. Переглядаючи фото “Літопис незалежності України”, діти мали змогу пройти всі етапи становлення нашої країни починаючи з далекого 1991 року і закінчуючи сьогоднішнім днем.

 Протягом всього вечора звучали пісні і вірші, присвячені рідній державі.

P9010518 - Копія

 

P9010513 - Копія

P9010510 - Копія

Матеріал за інформацією сайта

“Зіньківська центральна районна бібліотека”