Шановні Зіньківчани!

Щиро вітаю Вас із Днем міста та  73–ю річницею його визволення від німецько-фашистських загарбників.

Сучасний Зіньків  може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя.

Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, примножуємо досягнення. Разом ми єдина і велика сім’я, що прагне створити зручні й комфортні умови для повноцінного життя. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної плідної праці, знань і талантів його мешканців.

Впевнений, що спільно ми досягнемо ще більш вагомих результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Зінькова.

Дорогі ветерани! Низько вклоняюся Вам і висловлюю щиру подяку за героїчний подвиг, за Перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в розбудові району.

З нагоди свята,  бажаю Вам доброго здоров’я, бадьорості духу, благополуччя та довгих і, головне,  мирних років життя!

Дорогі Зіньківчни, зичу Вам та Вашим родинам миру,  впевненості у своїх силах і щасливому завтрашньому дні, творчих успіхів і трудових досягнень задля процвітання нашого рідного міста і єдиної незалежної України!

Хай квітне наш рідний Зіньків!

голова районної ради,

Сергій Нерозя