З нагоди свята

6 вересня, у місті Зіньків,  відбувся урочистий мітинг-реквієм, з нагоди Дня міста та  73–ї річниці його визволення від німецько-фашистських загарбників. У заході взяли участь керівництво району та міста, працівники установ, організацій Зінькова,  жителі району.

Із вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної ради Сергій Загорулько, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, голова райдержадміністрації Віталій Панченко, голова районної організації  ветеранів Віталій  Прислонський, заступник військового комісаріату району Валерій Кулага  та інші. Вони подякували визволителям міста  за самопожертву  та  патріотичну відданість, за захист  рідної землі від злісного ворога – агресора,  за відбудову країни, за приклад мужності, героїзму та цілеспрямованості.

Зокрема, Сергій Загорулько зазначив, що достатньо дорогою ціною дісталася нашим визволителям перемога. Великий подвиг тієї страшної війни назавжди залишиться у вдячній пам’яті усіх наступних поколінь

Після цього,  була проведена поминальна панахида та  відбулось покладання квітів.