Побували на обласній Спартакіаді

8 вересня, на базі спорткомплексу “Олімпійські надії”, у селі Климівка Полтавської області, відбулась обласна спартакіада голів сільських, селищних, районних рад, їх заступників та працівників виконавчих апаратів рад. На змагання з’їхались представники 26-х команд, які пробували свої сили у 4 видах спорту – шашках, пляжному волейболі, гирьовому спорті і перетягуванні канату.

Зіньківську спортивну делегацію очолював голова районної ради Сергій Нерозя. До складу районної команди увійшли: від районної ради – Сергій Загорулько  та Олександр Кеда, від голів сільських  рад району: Власівської –  Сергій Хоменко,  Бірківської – Сергій Костенко, Лютенсько-Будищанської – Михайло Білик, Великопавлівської – Ярослав Переятенець.

Після достатньо запеклої спортивної боротьби, наші земляки у  загальнокомандному заліку посіли 8-ме місце. Серед перетягування канату – 4-те,  шашок – 7-ме, гирьового спорту – 10-те, пляжного волейболу – 12-те.

Загалом, змагання  спартакіади були достатньо цікавими та корисними. Вони додали учасникам масу позитивних емоцій та спогадів.

IMG_1627 (Копировать)