У День села !

У перші вересневі дні Дейкалівка відзначає день визволення від німецько-фашистських загарбників та День села. Цьогорічне свято відкривали голова районної ради Сергій Нерозя, Дейкалівський сільський голова Сергій Загорулько, депутат районної ради, директор товариства «Благовість» Олександр Яременко та інші.

Виступаючі згадували воїнів, які  у вересні 1943 року загинули, дякували їм за самопожертву  та  патріотичну відданість, за захист  рідної землі від злісного ворога – агресора,  за відбудову країни, за приклад мужності, героїзму та цілеспрямованості.

За народним звичаєм, гостям на вишитому рушнику  підносили   духмяний коровай.

Також, на святі жителі села та його гості мали змогу помилуватися виставкою квіткових композицій, відвідати шкільний музей, побувати на спортивних змаганнях та інше.

Загалом, день пройшов весело та позитивно.