З нагоди професійного свята

З нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – в Зіньківському лісництві ДП «Гадяцького лісгоспу» відбулися святкові збори.

Розпочав їх лісничий Гришко І.І. який привітав трудовий колектив і подякував за сумлінну і невтомну працю, а також вручив грамоти ДП «Гадяцького лісгоспу» найкращим працівникам : лісорубам 6-го розряду Жуку В.А. , Безпаленку В.В та ліснику Корнійку С.І.

На святкові збори завітав Голова районної ради Сергій Нерозя який у вітальному слові відзначив ефективність роботи лісівників Зіньківщини і побажав подальшої праці в такому ж ритмі та ще більших здобутків задля процвітання лісівничої галузі Полтавщини.

Голова районної ради вручивліснику Сизову Олександру Вікторовичу за багаторічну сумлінну працю,високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток лісової галузі району та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу МЕДАЛЬ та ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ Зіньківської районної ради .

У ході святкового зібрання з теплими словами подяки виступила директор Зіньківського опорного навчального закладу «Зіньківська спеціалізована школа №1» Сідак Л.С. яка висловила глибоку вдячність лісничому Гришку І.І. та колективу»Зіньківського лісництва за постійну допомогу та підтримку навчального закладу.

 Матеріал за інформацією

районної газети

 “Голос Зіньківщини”