Шановні лісівники району!

У ці вересневі дні, коли літо віддає свої права осені, ми відзначаємо професійне свято тих людей, чия щоденна праця міцно переплетена з матінкою-природою. Адже ліс – це не просто жива окраса Зіньківщини, її візитівка –  це наше найбільше багатство, яке  дає імпульс для розвитку промисловості, відкриває нові перспективи для туристичної галузі району.

Шановні лісівники, Ви –  люди, які шанують свою професію, трепетно ставляться до усього живого, а значить –  люблять рідний край та пишаються його природними скарбами.

Тож зичу Вам, щоб та любов і турбота, яку  щодня віддаєте, поверталися до Вас сторицею.

Бажаю, щоб ліс, про який Ви дбаєте, дарував міцне здоров’я, наповнював гарним настроєм, оптимізмом, бажанням жити та творити.

голова районної ради,

Сергій Нерозя