Продовжується співфінансування  місцевих ФАПів та амбулаторій

У  2016-му році  місцеві громади надають суттєву фінансову допомогу  медичним закладам Зіньківського району. Як зазначалося раніше, районною радою та  фінансовим управлінням РДА було розроблено єдиний підхід у розрахунках потреби закладів соціальної сфери району на 2016 рік, згідно ст. 70, 103-2, 103-4 Бюджетного кодексу України.

Із розрахованої  потреби,  10 із 24-х рад  виділили необхідну кількість коштів на комунальний  заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Зокрема, Батьківська, Бірківська, Власівська, Кирило-Ганівська, Новоселівська, Покрівська, Ставківська, Удовиченківська, Човно-Федорівська та Шилівська сільські ради. Решта рад району нададуть необхідні кошти до кінця III кварталу.

Варто зазначити, що субвенція була використана на ФАПи та амбулаторії Центру ПМСД, що знаходяться у відповідних радах. Кошти  використали на придбання медикаментів,  виплату заробітної плати медичним працівникам, купівлю холодильників, паливно-мастильних матеріалів та  твердого палива.

Батьківська, Бірківська, Власівська, Дейкалівська, Лютенська-Будищанська, Новоселівська, Першотравнева, Пишненківська, Покрівська, Попівська, Ставківська, Удовиченківська, Шилівська сільські ради та Зіньківська міська рада  направили додаткові кошти на  ряд інших потреб Центру.  Кошти були використані  на поточні ремонти, придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для місцевих закладів району та інше.

P.S. Позиція депутатського корпусу наступна: місцеві громади повинні знати, як утримуються заклади соціальної сфери на території їхніх рад. Керівництво районної ради вдячне головам та депутатам місцевих рад району за надану значну фінансову підтримку  у співфінансуванні закладів охорони здоров’я.

Детальніше можна дізнатись за наступним посиланням.