Побували у Бірках

Краще вам самим приїхати й подивитися, бо в жодній раді, окрім міської, такого ігрового містечка для дітей, встановленого за кошт сільської ради, як у Бірках, – немає. Сергій Костенко, який у Бірківській сільській раді господарює лише рік, зумів так згуртувати і об’єднати  навколо потрібної справи людей, що вони не день і не два свого дорогоцінного вільного часу віддали облаштуванню місця відпочинку для бірківської малечі. Їх, ініціативних, так багато, що й не злічити. Кажуть, сільський голова першим брався за пензля з фарбою чи лопату, подаючи для односельців хороший приклад у роботі.

Минулої суботи у Бірках, можна сказати, відразу було два свята: о 13-ій годині -відкриття дитячого майданчика, а о 15-ій – День села. Безліч різнокольорових кульок та солодощі для дітлахів роздавали на святі сам сільський голова та герої мультиплікаційних фільмів. Діток на цей яскравий захід зійшлося чимало, але гостинців вистачило на всіх. Вітання присутнім і слова подяки на адресу сільського голови Сергія Костенка та депутата районної ради Івана Гришка, який словом і ділом підтримав добрі  починання молодого голови, звучали від Сергія Нерозі, голови районної ради. Він побажав, щоб дитяче ігрове містечко повнилося новими спорудами, а в бірківський край почастіше прилітали лелеки.

Односельців зі святом привітав депутат районної ради Іван Гришко, а Сергій Костенко назвав усіх-усіх, хто допомагав йому в облаштуванні майданчика.

Разом з онуком на свято прийшов директор ПП «Картопля Полтавщини» Анатолій Савченко, який приєднався до привітань, а маленький онук ще задовго до відкриття поставив майданчику оцінку «відмінно»!

Силами юних місцевих артистів – Наташі Гриценко, Ані Куценко, Даші Ремньової, Тані Петренко, Ані Біловол – для молодших друзів була показана лялькова вистава (керівник – Ніна Величко, завідуюча Бірківською сільською бібліотекою).

Ніна Величко у фойє Будинку культури організувала виставку старих вишитих картин та поробок своїх земляків.

Урочистості продовжилися у клубному закладі. На сцені – артисти районного Будинку культури, в репертуарі – українська народна пісня та щирі побажання жителям села. Хліб-сіль маленькі бірківці підносять сільському голові, який першим привітав земляків з Днем села, а розрізаним на шматки короваєм пригостили усіх присутніх у залі.

– Пощастило бірківському краю, – зазначив у вітальному слові голова районної ради Сергій Нерозя, – відразу два представники від вашої територіальної громади в цьому році занесено до районної Дошки Пошани: це Бірківський сільський голова Сергій Костенко та депутат районної ради Іван Гришко. Усі свої зусилля та вміння вони спрямовують на відродження рідного краю.

Депутат районної ради Іван Гришко пообіцяв землякам і надалі тримати рукави засуканими:

– На рівні району, як і до цього, відстоюватиму інтереси нашої громади, а власними конкретними справами поповнюватиму скарбничку зробленого на благо своїх земляків.

Приємною несподіванкою для бірківців стало вручення премій від керівництва ПП «Картопля Полтавщини». Директор виробничого підрозділу підприємства Анатолій Савченко подякував працівникам «Картоплі Полтавщини» за нелегку  працю у землеробстві та вручив грошові винагороди працівникам підприємства.

На святі було відзначено подарунками та словами вітань старожилів села, а це – Сизоненко Ганна Фалимонівна, Чирка Іван Петрович, Довбака Катерина Олександрівна, Ящишак Наталія Григорівна, Калініченко  Володимир Фалимонович, Задорожна Мотрона Панасівна, Рудь Марія Григорівна; його наймолодших мешканців, це – Чирка Злата, Ломага Артем, Собко Мілана, Вовк Вероніка, Шкіряк Єгор, Швець  Святослав, Зубков Дмитро, Шкурпела Станіслав, Прудка  Дарина. Не забули і про подружні пари: Коцегуб Михайло Олексійович та Ганна Олександрівна; Демура Анатолій Михайлович та Олена Степанівна – вони прожили разом багато років, і пари, які  одружилися у цьому році – Прудкі Михайло та Аня, Омелюти Дмитро та Аліна.

По закінченню концерту відбулося святкове частування.

За кошт «Картоплі Полтавщини» дітлахи до пізньої ночі розважалися на батуті та каруселях.

Святкування закінчилося о пів на сьому ранку.

Матеріал за інформацією

районної газети