Вітаємо!

21 вересня свій День народження відзначає Олександр Валерійович Тесля –  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Зіньківської міської ради.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Олександра Валерійовича з особистим святом, бажають  міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя.

Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, громадянська активність принесли заслужений авторитет серед колег та краян. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею.
Щиро зичимо Вам подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідного міста!