Внесли зміни до регламенту районної ради

22 вересня, в депутатській кімнаті районної ради, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації. Головував на засіданні заступник голови  постійної комісії Роман Дорошенко. В роботі засідання  взяв участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

По питанням порядку денного інформував начальник відділу по організаційному забезпеченню діяльності районної ради Олександр Кеда, який повідомив, що на виконання статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до регламенту районної ради та до положення про постійні комісії районної ради  потрібно внести зміни, доповнивши ст. 7 регламенту районної ради п. 6, а положення про постійні комісії –  п. 17.

Після обговорення та вивчення питань, депутати постійної комісії погодили проекти рішень та вирішили внести їх на розгляд президії та  чергової сесії районної ради.

На завершення,  депутат районної ради  Олександр Бондаренко запропонував на чергове засідання постійної комісії внести на розгляд питання про стан правопорядку на території міста та району. Депутата тривожить, що районними  правоохоронними органами не регулюється рух вагового транспорту на автодорогах Зінькова та району. Заступник голови районної ради Сергій Загорулько разом із присутніми депутатами підтримали ініціативу Олександра Бондаренка.

 Ознайомитись із статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» можна за наступним посиланням.

DSCN6077