Відвідали сесію в Загрунівці

23 вересня, у Загрунівській сільській раді відбулась  дев’ята (позачергова)  сесія, яка була скликана на вимогу депутатського корпусу  сільської ради. Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання стосовно соціально-економічного розвитку сіл Загрунівської сільської ради та  висловили недовіру сільському голові Загрунівської сільської ради Віктору Цюпі.

Розгляд питань порядку денного був широко обговорений депутатським корпусом.  Сам голова сільської ради на засідання не з’явився.

Місцеві депутати висловили власне обурення щодо неналежного виконання службових обов’язків голови ради  та його бездіяльності стосовно соціально-економічного розвитку Загрунівської сільської ради.

Після детального обговорення, 10 із 11 присутніх депутатів, шляхом таємного голосування, висловили недовіру голові сільської ради Віктору Цюпі.

Напередодні сесії відбулися засідання профільних  постійних комісій сільської ради, на яких питання порядку денного сесії були погоджені присутніми депутатами.

Засідання відвідав депутат Полтавської обласної ради Валерій Капленко, голова Зіньківської  районної ради Сергій Нерозя, його  заступник Сергій Загорулько та начальник відділу по організаційному забезпеченню діяльності районної ради Олександр Кеда.

20160923_113619

20160923_114456