Вітали педагогічних працівників району

28 вересня, у Зіньківському районному Будинку культури, відбувся святковий концерт з нагоди  професійного свята – Дня працівників освіти.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, керівник  апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Керівники привітали працівників освітньої галузі району зі святом, побажали їм успіхів у роботі, хороших і  талановитих учнів, творчої наснаги, професійних здобутків, терпіння та завзятості у нелегкій та щоденній праці. Так, Сергій Нерозя зазначив, що в цей день кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Наголосив, що на  сьогодні, освітня  галузь недостатньо фінансується державою. Так, у цьому році, при потребі галузі освіти нашого району 49,7 млн.грн. на рік, держава надала субвенції в розмірі 36 млн.грн. Саме тому  із районного та місцевих бюджетів на освітянські потреби вже виділено понад 6,5 млн.грн. Із них – 4,2 млн.грн. – це субвенції міського, селищного та сільських рад.

Завершились вітання, нагородженням кращих працівників галузі грамотами районної  ради, райдержадміністрації, міської ради та відділу освіти району.

Після чого, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно та голова райкому профспілки працівників освіти Роман Попович, звернулися із напутнім словом до нових працівників галузі та  вручили їм  вітальні листівки.

Продовжилось свято вокальними  вітаннями  «золотого голосу Полтавщини» Заслуженої артистки України Олени Білоконь, шоу-балету  «Флеш» та гумористки Наталії Іванченко.