До Дня поважного віку та Дня ветерана

30 вересня, у Зіньківському районному Будинку культури, відбувся святковий концерт з нагоди  Дня поважного віку та Дня ветерана.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, голова райдержадміністрації Віталій Панченко

Керівники привітали  ветеранів війни та праці зі святом, побажали їм миру, міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя. Так, Сергій Нерозя зазначив, що цей день  є хорошою нагодою пильніше поглянути нам на проблеми найстарших представників громади та засвідчити їм  свою  повагу, любов та вдячність, адже за їх плечима – нелегкі життєві дороги. Наголосив, що депутатський корпус районної ради не стоїть осторонь проблем  ветеранів праці Зіньківщини. Так, на підтримку територіального центру соціального обслуговування району, у цьому році, із районного бюджету  було направлено понад 4,3 млн. грн.

Завершились вітання, нагородженням ветеранів праці грамотами різних рівнів.

Після чого, до присутніх із вітальним словом звернувся голова районної організації  ветеранів Володимир  Прислонський, котрий вручив подяки керівникам організацій та підприємств району і міста за фінансову підтримку ветеранів праці.

Продовжилось свято вокальними  вітаннями  артистів районного Будинку культури та ансамблю художньої самодіяльності Зіньківського територіального центру «Вербиченька, учасники якого – ветерани праці. Ансамблю у цьому  році виповнюється 10 років від дня заснування.