Приймали делегацію з області

30 вересня, у Зіньківську дитячу музичну школу завітали   в.о. начальника управління культури облдержадміністрації Валентина Вождаєнко,  представники обласної наради директорів музичних шкіл та  шкіл естетичного виховання області.

Діти та викладачі закладу  радували гостей району різноманітними  художньо-естетичними виступами.

Захід відвідали голова районної ради Сергій Нерозя, голова райдержадміністрації Віталій Панченко, міський голова Сергій Максименко та інші.

Керівники району та міста  привітали присутніх у Зіньківському краї, розповіли про значення музичних закладів у районі, їх досягнення, проблеми та  наголосили на шляхах їхнього вирішення. Зазначили, що районна та міська рада не стоїть осторонь проблем галузі, адже для дітей району повинна бути доступною музично-естетична освіта.