Шановні бібліотекарі району!

Прийміть найщиріші вітання до дня Вашого професійного свята!

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у кінці вересня, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань.

Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі –  вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

Саме Ви допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, сприяєте піднесенню інтелектуального рівня народу.

Тож, дякуємо Вам, шановні бібліотекарі,  за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі.

Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім’ї.

Творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та  добра.

голова районної ради,

Сергій Нерозя