Шановні Зіньківчани!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей поважного віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

Саме ви – сивочолі ветерани війни та праці подолали ворога у роки Другої світової війни, підняли з руїн країну і рідну Зіньківщину. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегли та  пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.  Бути Вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Тож, бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім’ям, успіхів, активного довголіття!

голова районної ради,

Сергій Нерозя