Шановні  працівники та ветерани освітянської ниви!

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День учителя. Тож, щиро вітаємо педагогічних працівників та ветеранів району із професійним святом!

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє. Відкриваєте перед суспільством планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та Батьківщини. Завдяки Вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя.

Тож, з нагоди свята, бажаємо успіхів у роботі, хороших та талановитих учнів, творчої наснаги, професійних здобутків, сили та невичерпної енергії для виховання підростаючого покоління, адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє Зіньківського краю, завтрашній день нашої держави.

Мирного неба над головою, міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів.

голова районної ради,

Сергій Нерозя