Відбувся урочистий прийом призера Параолімпійських літніх ігор

4 жовтня, в депутатській кімнаті районної ради, відбувся історичний та  урочистий прийом керівництвом району та міста наполегливого та рішучого спортсмена, параолімпійця, чемпіона Європи, призера чемпіонатів світу, майстра спорту міжнародного класу із плавання, нашого  земляка, зіньківчанина Юрія Божинського.

У цьому році, він  став призером  XV Параолімпійських літніх ігор, котрі проходили в столиці Бразилії – Ріо – де -Жанейро. На цих спортивних  змаганнях здобув дві медалі – срібну ( в чоловічій естафеті 4 по 100 метрів комплексом) та бронзову (у плавальному запливі на дистанції 50 метрів вільним стилем серед чоловіків).

Розпочав святковий  захід голова районної ради Сергій Нерозя, котрий в чергове перерахував професійні спортивні здобутки Юрія Божинського. Повідомив, що за значні заслуги, спортсмен поповнить ряди людей, котрі удостоєнні звання  «Гордість Зіньківщини». Побажав міцного здоров’я, нових сходинок до п’єдесталу пошани,  надійну підтримку. На завершення, нагородив призера почесною грамотою з  нагрудним знаком Зіньківської районної ради за високі здобутки, вольову життєву позицію, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя.

Продовжив вітання Зіньківський міський голова Сергій Максименко, котрий також  відзначив спортсмена грамотою та зауважив, що його прізвище повинне красуватися серед списка Почесних громадян нашого міста, тому дане питання буде винесено на розгляд засідання черговогої сесії міської ради.

Приємним та несподіваним моментом зустрічі стало вручення Юрію Божинському,  за високі досягнення у спорті, сертифіката на право отримання грошової винагороди в розмірі 50 тис. грн.. Кошти на  винагороду  були виділені із бюджетів Зіньківської  районної  ради та міської ради, що складало по 25 тис.грн.

Привітати призера Параолімпійських літніх ігор прийшло чимало людей. Зокрема, депутати полтавської обласної ради Олександр Путря та Людмила Овчаренко, начальник управління праці та соціального захисту населення Віктор Півень, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району Людмила Косяк, керівники навчальних закладів міста, у котрих здобував освіту спортсмен, а саме: Зіньківської спеціалізованої школи № 2 та спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В.П.Літвішка, його класний керівник та інші. Вони дякували хлопцю за те, що прославляє рідний край не лише на Україні, а й далеко  за її межами.  Згадували про дитячі та шкільні роки спортсмена, бажали йому міцного здоров’я, професійних здобутків, радості та тепла.

Присутні із захопленням та цікавістю слухали розповіді Юрія Божинського та його вірної підтримки – мами Ніни Петрівни. Говорили  про проблеми, котрі траплялися у житті хлопця,  тернистий шлях до перемоги, про специфіку спортивних змагань, про фізичну підготовку колег по команді та суперників, про сім΄ю.  На завершення, спортсмен наголосив, що досягти високих здобутків  можна за будь-яких обставин, потрібно лише  вірити в свої сили, бути наполегливим та терплячим.

Загалом захід відбувся у теплій та домашній атмосфері, на якому всі присутні щиро  дякували призеру олімпіади за те, що не зважаючи на життєві негаразди він вистояв, що не зламався.

 

IMG_0063

 

IMG_0065

IMG_0066

IMG_0067

IMG_0070

IMG_0073

IMG_0077

IMG_0078

IMG_0079

IMG_0087

IMG_0109

IMG_0126

IMG_0134

IMG_0139

IMG_0141

IMG_0152

IMG_0171