Відбудеться засідання сесії районної ради

Відповідно до статті 22 регламенту районної ради сьомого скликання, статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування», скликати пленарне засідання одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання 12 жовтня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради та районної державної адміністрації (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40).

На розгляд сесії внести питання

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  2. Про виконання рішень по депутатських запитах, прийнятих на попередніх сесіях районної ради.
  3. Про внесення змін до регламенту районної ради.
  4. Про внесення змін до положення про постійні комісії районної ради.
  5. Про Положення про цільовий фонд районного бюджету.
  6. Про затвердження в новій редакції статуту Зіньківської центральної районної лікарні.
  7. Про затвердження в новій редакції статуту комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

та інші питання.

На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради Овчаренко Л.М., Путрю О.О., заступників голови та керівників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих установ та організацій, керівників засобів масової інформації району (за списком).

Голова

районної  ради                                                                                                                                  С.В. Нерозя