На постійній комісії районної ради

7 жовтня, під головуванням Світлани Чикало, відбулось спільне засідання постійних комісій Зіньківської районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

В одному із перших питань порядку денного обговорювалась ситуація, що склалася в Загрунівській сільській раді. Секретар місцевої громади Тетяна Горбатій розповіла депутатам про незаконні та аморальні  дії колишнього сільського голови Віктора Цюпи. Зазначила, що  будучи посадовою особою органів місцевого самоврядування, він роздеребанював місцеві кошти, не враховуючи  ні чинні вимоги законодавства, ні думку депутатського корпусу, трудового колективу, жителів села. Інформацію доповідача депутати прийняли до відома.

Жвавим виявилось і обговорення ряду  питань, по котрим інформував начальник Зіньківського відділу поліції Гадяцького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Ігор Гурин. Він ознайомив присутніх із ходом виконання програм, що стосувалися протидії та профілактики злочинності; незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Наголосив, що у  місцевому відділі поліції не вистачає службового персоналу для необхідного контролювання правопорядку на території району. Саме тому,  висловив пропозицію про співпрацю відділу поліції із громадськими формуваннями міста.

На засіданні, також,  було обговорено неврегульовану на сьогодні проблему стосовно руху  вагового транспорту на автодорогах Зінькова та району. Депутат районної ради Олександр Бондаренко зазначив, що середньо статистично по окремих вулицях міста, кожного дня проїжджає близько 25 вантажівок. Обговоривши інформацію по зазначеним питанням, депутати прийняли відповідні рекомендації.

Також, на засіданні постійних комісій присутні внесли на розгляд чергової сесії районної ради зміни до показників районного бюджету на 2016 рік, деяких  рішень сьомої сесії Зіньківської районної ради сьомого скликання та обговорили ряд листів, колективних звернень та інше.

DSCN6080

 

DSCN6081

DSCN6083